Rezultāti. Liepājas pilsētas individuālais čempionāts 2018.

Noslēdzies Liepājas Pilsētas 2018.g. individuālais čempionāts novusā.

29.novembra vakarā noslēdzās Liepājas Pilsētas 2018.g. individuālais čempionāts novusā. Šogad dalībai čempionātā bija pieteikušies 66 šīs spēles entuziasti. Spēlētāji tika sadalīti 4 apakšgrupās, kur izspēlēja kvalifikācijas kārtu. No katras apakšgrupas uz pusfinālu tika 10 labākie, veidojot kopēju 40 dalībnieku pusfināla grupu. Savukārt, uz finālu tika labākie 16 novusa spēles lietpratēji. Precizēju, ka čempionātā kopā ar vīriem spēlēja dāmas, kuras arī pēc augstākās kopējās vietas noteica labākās spēlētājas 2018. Gadā. Spēles norisinājās galvenokārt LSEZ ‘’ Lauma fabrics’’ novusa telpās, kā arī LOC cokolstāvā. Fināls un pusfināls norisinājās jau Laumas telpās.

mu konkurencē 1. Vieta Dainai Vicinskai, 2.vietā atstājot Diānu Freimani. 3.vietā ierindojās Rita Robalte, 4. Vietā atstājot Sandru Jaunbrūnu.
                Finālā spraigas cīņas izvērtās starp O.Strakšas, A.Subaču un A.Jaunbrūnu, kuri par čempiona titulu līdz pat noslēgumam gāja punkts punktā. Vislabāk un veiksmīgāk nospēlēja Aleksandrs Subačs, kurš ar izcīnītiem 46 punktiem otro gadu pēc kārtas kļuva par Liepājas čempionu. Nedaudz pietrūka līdz triumfam Ojāram Strakšas, kurš ar iekrātajiem 45 punktiem palika 2.vietā (pagājušo gadu 4.vieta). 3.vietu izcīnīja Arnis Jaunbrūns, kuram 43 punkti (pagājušo gadu 10.vieta). Godpilnajā 4.vietā ierindojās Ingus Rugevics (pagājušo gadu 3.vieta), kuram 34 punkti. Ļoti veiksmīgs gads šogad Gundaram Zūnam, kurš ierindojās 5.vietā. Salīdzinoši pagājušajā gadā viņam 20.vieta. Vislielākais patīkamais pārsteigums ir 6.vietu izcīnījušais Alfs Kovaļevskis, kurš pagājušo gadu ierindojās tikai 31.vietā. Jāatzīst, ka savulaik 2008.gadā A.Kovaļevskis kopā ar Gunāru Knēvi kļuva par Liepājas čempioniem vīru dubultspēlēs. Vēl jāpiemin Liepājas jaunais talants  Kristaps Ķeiris , kurš izcīnīja augsto 7.vietu.
  16. Fricis Beķeris (Liepāja) – 21.
Jāsaka liels paldies mūsu atbalstītājiem: pirmkārt, Liepājas Pilsētas Sporta Pārvaldei par lielo atbalstu un sarūpētajām godalgām. Personīgi, liels paldies Evijai Mūrniecei, tāpat Elanam Strazdiņam un pārējiem. Liels paldies LSEZ ‘’Lauma Fabrics’’ par iespējām mums, Liepājas Novusa Klubam, attīstīties, tiekot pie savas patstāvīgās  kluba bāzes vietas. Tāpat liels paldies LOC par iespējām aizvadīt Liepājas čempionāta spēles.
                Par pārējiem turnīriem tiks ziņots, jo gada nogalē vēl arī Latvijas mērogā cīnās mūsu Liepājas sportisti.

Rakstu sagatavoja Ilmārs Strakšs.

Pieteikumus iesniegt līdz 18. septembrim tiesnesim Ilmāram Strakšam pa telefonu 25932560 vai pa e-pastu ilmars77@inbox.lv.

Nolikums. Liepājas pilsētas individuālais čempionāts 2018.