Koriģēts 22.12.2015
Vīriešu virslīgas komandu sacensību kārtība. 22.12.2015.
Vīriešu virslīgas komandu sacensību kārtība. 22.12.2015.
2016. gada LATVIJAS komandu čempionāts novusā | ||
Virslīgas sacensību kalendārs | ||
1. | LPS „PROMIEŅ" | Daugavpils |
2. | NK „CESVAINE" | Cesvaines novads |
3. | „RĪGAS TAKSOMETRU PARKS" AS | Rīga |
4. | „VENTSPILS REISS" | Ventspils |
5. | „LEJASKURZEMES SPORTS" | Liepāja |
6. | „VALMIERA" | Valmiera |
7. | NK „TUKUMS" | Tukuma novads |
8. | „ROKĀDE" | Rīga |
9. | „KUNTURI” | Rūjienas novads |
10. | „SALA" | Salas novads |
11. | SK „BABĪTE" | Babītes novads |
12. | „BURTNIEKI" | Burtnieku novads |
13. | „RĪGAS SATIKSME" | Rīga |
14. | „ELVI" | Kuldīgas novads |
15. | SC „MĒMELE" | Bauskas novads |
16. | „TALSU NOVADS" | Talsu novads |
1. posms 2016.gada 9.janvārī plkst. 10.oo | ||
a) Piņķi, Babītes sporta komplekss Jūrmalas ielā 17 | ||
1.,6.,11.,16. 1-16 6-11 1-6 16-11 11-1 6-16 | ||
b) Bauska, Stadiona vieglatletikas manēža Pilskalna ielā 26 | ||
2.,5.,12.,15. 2-15 5-12 2-5 12-15 12-2 15-5 | ||
c) Kuldīga, Liepājas ielā 14. | ||
3.,8.,9.,14. 3-14 8-9 14-8 9-3 9-14 3-8 | ||
d) Rīga, Brīvības iela 191 (pie gaisa tilta) | ||
4.,7.,10.,13. 4-13 7-10 13-7 10-4 10-13 4-7 | ||
2. posms 2016.gada 23.janvārī plkst. 10.oo | ||
a) Tukums, Sporta un atpūtas komplekss Kuldīgas ielā 74 | ||
1.,7.,12.,14. 7-12 1-14 7-14 1-12 7-1 14-12 | ||
b) Aiviekste, HES sporta zāle | ||
2.,8.,11.,13. 8-11 2-13 8-13 2-11 13-11 8-2 | ||
c) Talsi, Sporta nams Kareivju ielā 14. | ||
3.,5.,10.,16. 16-10 5-3 3-16 5-10 5-16 3-10 | ||
d) Vaidava, Nākotnes ielā 1 | ||
4.,6.,9.,15. 4-15 6-9 6-15 4-9 6-4 15-9 | ||
3. posms 2016.gada 6.februāris plkst. 10.oo | ||
a) Rīga, Brīvības iela 191 (pie gaisa tilta) | ||
1.,5.,9.,13. 5-1 13-9 9-1 13-5 13-1 9-5 | ||
b) Sala, Skolas iela 7 Salas novads | ||
2.,6.,10.,14. 6-2 14-10 14-6 10-2 10-6 14-2 | ||
c) Bauska, Stadiona vieglatletikas manēža Pilskalna ielā 26 | ||
3.,7.,11.,15., 11-7 15-3 7-3 15-11 15-7 11-3 | ||
d) Ventspils, Užavas ielā 8 | ||
4.,8.,12.,16. 4-16 12-8 16-12 8-4 8-16 12-4 | ||
4. posms 2016.gada 20.februārī plkst.10.oo | ||
a) Daugavpils, Valsts Poļu ģimnāzijas aktu zāle Marijas ielā 1 | ||
1.,8.,10.,15. 10-8 15-1 8-15 1-10 1-8 10-15 | ||
b) Rūjiena, Vidusskolas sporta halle Rīgas ielā 30 | ||
2.,7.,9.,16. 2-16 9-7 16-9 2-7 2-9 7-16 | ||
c) Vaidava, Nākotnes ielā 1 | ||
3.,6.,12.,13. 12-6 13-3 12-13 3-6 6-13 3-12 | ||
d) Aizpute, sc „Lejaskurzeme" bāze Saules ielā 9 | ||
4.,5.,11.,14. 14-4 11-5 5-14 4-11 4-5 11-14 | ||
5. posms 2016.gada 5.martā plkst. 10.oo | ||
a) Ķekava, Sporta nams „Bultas” | ||
1.,2.,3.,4. 1-2 3-4 3-1 4-2 1-4 2-3 | ||
b) Tukums, Sporta un atpūtas komplekss Kuldīgas ielā 74 | ||
5.,6.,7.,8. 5-6 7-8 7-5 8-6 5-8 6-7 | ||
c) Piņķi, Babītes sporta komplekss Jūrmalas ielā 17 | ||
9.,10.,11.,12. 9-10 11-12 11-9 12-10 10-11 9-12 | ||
d) Kuldīga, Liepājas ielā 14. | ||
13.,14.,15.,16. 16-13 14-15 13-14 16-15 16-14 15-13 | ||
P.S. | ||
Nākamajā dienā pēc sacensībām izsūtīt sacensību protokolus Guntim BUCENIEKAM ( Jura Mātera | ||
ielā 1., Aizpute LV-3456 vai E-pasts: guntisbucenieks@inbox.lv ) Operatīvai informācijai teletons | ||
63448881 vai mob.tel. 29604915 sacensību dienā | ||
Priecīgus Ziemassvētkus un veiksmīgu Jauno 2016.gadu! | ||
Novēlu veiksmi čempionātā! | ||
Ar cieņu virslīgas galvenais tiesnesis: G.Bucenieks | ||
Pasākuma vieta | Grostonas iela 6b, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1013, Latvija |
Pasākuma laiks | 09. janvāris 2016 10:00 |